NA CO SE NÁS
NEJČASTĚJI PTÁTE?

Zarezervujte si včas váš termín svatby.

Svatební video je určitě jedna z věcí, ke které se budete s dojetím vracet. Svatební sezóny bývají poměrně náročné na obsazenost termínů, proto nedoporučujeme příliš dlouho s rezervací termínu otálet. Klidně nás kontaktujte s dotazem ohledně dostupnosti termínu. Máme tým kameramanů a fotografů a rádi budeme u vašeho velkého dne a to není jen fráze.

Jaká je cena vašich služeb?

Chápeme, že cena je důležitá. Abychom vám mohli zaslat konkrétní částku, potřebujeme znát pár detailů např. ohledně místa a případně vašich individuálních požadavků. Stačí nám zaslat nezávaznou poptávku a rádi vám vše pošleme, poradíme se a vybereme ten nejlepší balíček. Máme i zvýhodněné balíčky v případě foto a video.

Jaké jsou možnosti balíčků a co zahrnují?

Nabízíme hned několik balíčků tak, aby vám maximálně vyhovovaly. Např. hledáte jen svatební videoklip? Nebo byste rádi měli svatební videoklip, záznam i fotografa? Máte třeba vlastní písem a chcete udělat svatební video ve stylu hudebního videoklipu? Ani to není problém a máme zkušenosti a rádi to s vámi probereme. Stačí vyplnit formulář nebo zavolat a rádi s vámi vše probereme.

Jak rychle mohu očekávat hotový svatební film?

Termín pro odevzdání videí je 6 až 8 týdnu od vaší svatby, záleží na požadavcích i průběhu akce. V případě náročnějších produkcí, kdy se třeba natáčejí scény i mimo svatební den. Zpravidla však na vašem klipu začínáme pracovat co nejdříve, a u „klasického“ svatebního dne dodáváme videa i za 30 dní. Vždy jsme s vámi v kontaktu a s termínem vás obeznámíme.

Máte referenční videa nebo portfolio?

Přímo na našich webových stránkách si můžete pustit poslední svatební videoklipy z naší produkce. Na YouTube kanálu pak další videa. Určitě se podívejte, je důležité aby se vám náš styl líbil. 

Co když máme speciální požadavky na hudbu nebo střih ve videu?

Vaše speciální požadavky jsou vítány! Svatební video je o vás ale hlavně pro vás! Takže se maximálně snažíme abyste byli spokojeni. Opět je nejlepší si vše probrat na konzultaci abychom byli dostatečně vybaveni, připraveni apod. Pokud máte cokoliv co vás napadne, rozhodně se o to s námi podělte. I sebemenší drobnost „blbost“ nás prosím sdělte.

Natáčíte i dronem?

Natáčení dronem rozhodně doporučujeme a je to opravdu úplně jiná perspektiva. U dronu je však za potřebí mít na paměti, že není možné vzhlédnout a natáčet na všech místech. Dodržujeme přesně danou legislativu a vzlétáme jen na místech, která jsou povolena. Vždy si pečlivě procházíme místa a vybíráme vhodné lokality. Dalším faktorem je také počasí.

Co když počasí bude špatné?

I na tyto varianty jsme připraveni a nemusíte se stresovat a ničeho obávat. Ať svítí sluníčko, prší nebo padají trakaře. Jsme v tom spolu a máme nespočet nápadů a vždycky něco vymyslíme. 

Je nutná osobní schůzka?

V případě poptávky, vás budeme kontaktovat nejlépe telefonicky abychom byli prostě ve spojení a řekli si zásadní věci. Konzultaci k tomu, jak bude probíhat váš svatební den určitě nevynecháme. Není nutná osobní schůzka, můžeme se spojit klidně online. Tuto schůzku doporučujeme v době, kdy vytváříte harmonogram, abychom tam našli okénka pro párové natáčení/focení. Rádi vám i poradím s harmonogramem kdy je co dobré naplánovat.

Můžeme si vybrat hudbu pro náš svatební videoklip?

My vybíráme písně, které nám zapadají do svatebního stylu a ty, které nás osloví a dotváří přesně ten vás svatební den. Pokud máte ten svůj song, nebo třeba jen pasáž, dejte nám vědět abychom byli ready to zapracovat. Mějte prosím na paměti, že někdy je dynamika písně nebo text třeba trochu v rozporu s obřadem. Opět nejlépe vše probereme při konzultaci.

Jak probíhá samotné natáčení?

Pokud se nedomluvíme jinak, tak jsme nejraději neviditelní. Nic neorganizujeme, nezasahujeme do dění kolem vaší svatby, ale pokud je samozřejmě potřeba, tak si řekneme. Někdy je nutné svolat ty stydlíny, které ale prostě na tom videu chcete mít. U párového natáčení/focení si vás rádi tak trochu napózujeme. Děláme jen to nejnutnější na základně našich zkušeností abyste měli opravdu krásné vzpomínky. Plně chápeme, že se chcete věnovat hostům, ale na duhou stranu budete určitě rádi, že jsme to neodflákli a to chce prostě plánování. Takže při naší konzultaci se domluvíme a poradíme vám kdy je nevhodnější čas na to se „vypařit“. 

Co když máme obavy před kamerou?

My vás naprosto chápeme, proto jsem raději za kamerou 🙂 Ale nebojte se, za 5 minut zjistíte, že jste si na nás tak zvykli, jako bychom tam ani nebyli a o to jde. Nezapomeňte, že tento den si máte hlavně užít a zbytek prostě vypusťte a nechte to na nás.

Jaký je rozdíl mezi svatebním videoklipem a záznamem?

Svatební videoklip si můžete představit jako videoklip s hudbou popř. voiceover. Do svatebního klipu dáváme ty nejlepší záběry a okamžiky z celého dne tak aby dotvářely atmosféru a náladu toho, co jsem byli schopni zaznamenat. Co se týče svatebního záznamu, tak tak dáváme všechny záběry, které kopírují váš den. Je to reportážní styl, který mívá zpravidla 20-60 minut s doprovodnou hudbou nebo zvukovým záznamem. 

Proč mít 2 kameramany když stačí jeden?

Pokud pracujeme ve 2 kameramanech můžeme toho jednoduše zaznamenat více. Ať již od natáčení různých scén v reálním čase z více úhlů po „bohatší“ záznam.

Jsme zvyklí pracovat v týmu a proto si své role rozdělíme a jsem mnohem rychlejší a efektivnější. V případě natáčení celého záznamu z obřadu je to ideální stav. Přeci jen mějte na paměti, že jeden kameraman nemůže současně natáčet obřad a hosty. 

Co když se nám něco nelíbí ve finálním videu?

Vše je vždy o komunikaci. Pokud vám něco nesedí, určitě nám dejte vědět, jsme tu pro vás. Styl sice nezměníme, ale rozhodně nám zaleží na vaší spokojenosti.

Jak dlouhý je svatební videoklip/záznamu?

Délka svatebního videa je 3-6 minut. Samotnou délku videoklipu ovlivňuje hned několik faktorů. V první řadě je to samotný průběh svatby, hudba a vaše požadavky na začátku. My se ale na váš klip díváme komplexně, takže rozhodně neplatí, že čím delší, tím lepší. Vždy vycházíme z dynamiky vaší svatby tak, aby jí klip co nejvěrohodněji zrcadlil a utvořil komplexní video. To samé se dá říci i o svatebním záznamu. Ten zpravidla mívá 20-60 minut. 

Zarezervujte si včas váš termín svatby.

Otevíráme dveře do světa nezapomenutelných svateb pro sezonu 2024! Teď je ten správný čas začít snít o vašem velkém dni. Zarezervujte si svůj termín a pojďte s námi vytvořit svatební okamžiky plné lásky, radosti a nezapomenutelných vzpomínek.

Na co si máme dát pozor.

Den před svatbou se ještě spojíme. Buďte prosím aktivní a zavolejte nebo pošlete smsku že vše platí. Pokud budou výrazné změny v harmonogramu, myslete také na nás. Pokud je to alespoň trochu možné instruujte svědky nebo další osoby. Sem tam se stane, že nám někdo stojí v záběru, nebo se k technice blíží až moc veselý strejček s půllitrem. To už býváme trochu nervózní. 

Vstupte do světa neopakovatelných okamžiků plných lásky, radosti a dojetí. Společně vytváříme video které bude vyprávět váš jedinečný příběh lásky.